O nas

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach jest jednostką organizacyjną Urzędu Miasta Siemiatycze. Utworzony został 27 stycznia 1999 r. uchwałą Rady Miasta Siemiatycze Nr VII/28/99. Głównymi zadaniami MOSiRu są utrzymanie bazy sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie Siemiatycz. MOSiR jest gospodarzem obiektów sportowych oraz ponad 60 ha terenów zielonych oraz 2 zalewów wodnych.

Menu strony
Nowości

Zawody Rowerowe z cyklu
W CZWARTEK O CZWARTEJ

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zaprasza na Zawody Rowerowe z cyklu W CZWARTEK O CZWARTEJ, które odbędą się 8 i 22 maja 2014 o godz. 16:00 w parku przy Amfiteatrze Miejskim. Zawody rozegrane zostaną w kategorii dziewcząt i chłopców:

- klas 1 – 3 szkół podstawowych
- klas 4 – 6 szkół podstawowych
- gimnazjów
- open

Uczestnicy, którzy w obu dniach zdobędą łącznie najwięcej punktów za wszystkie konkurencje, wywalczą tytuł Mistrza Siemiatycz w jeździe na rowerze. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów sportów rowerowych. SPRÓBUJ SWOICH SIŁ W RYWALIZACJI!!!


Zapowiedzi imprez 2014

10 Lat w Unii - 2014
Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Kliknij aby powiększyć Z okazji 10 rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej w naszym mieście odbędą się liczne atrakcje. Sprawdź poniżej jakie i kiedy czekają na Ciebie w Twojej okolicy. Imprezy odbędą się: w Hali widowiskowo-sportowej w Siemiatyczach przy ul. Świętojańskiej 25a, przedszkolu nr 1 przy ulicy Ogrodowej 6, przedszkolu nr 3 przy ulicy 11 Listopada 24 oraz w przedszkolu nr 5 przy ulicy Gen. Wł. Andersa 9. Zapraszamy.
 >> Czytaj Dalej <<Mecz Ekstraligi Futsalu Kobiet - ODWOŁANY

Kliknij aby powiększyć Informujemy, że mecz Ekstraligi Futsalu Kobiet pomiędzy MKS Kresowiak-Orino Siemiatycze vs AFC Kościan, który miał odbyć się 14.04.2014 (sobota) o godzinie 19 w Hali Widowiskowo Sportowej przy ulicy Świętojańskiej 25a w Siemiatyczach - jest odwołany


XIV Bieg Uliczny im. Waldemara Kikolskiego - Łapy 2014

Kliknij aby powiększyć Organizatorem XIV Biegu Ulicznego im. Waldemara Kikolskiego zwanego dalej Biegiem jest Burmistrz Łap, Ośrodek Kultury Fizycznej w Łapach, Fabryka Rozwoju Lokalnego oraz Uczniowski Klub Sportowy im. Waldemara Kikolskiego przy Zespole Szkól Mechanicznych. Bieg objęty jest Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego. Bieg odbędzie się 26 kwietnia 2014 roku w Łapach o godz. 12.30  >> Czytaj Dalej <<
Zawody Rowerowe z cyklu
W CZWARTEK O CZWARTEJ

Kliknij aby powiększyć Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zaprasza na Zawody Rowerowe z cyklu W CZWARTEK O CZWARTEJ, które odbędą się 8 i 22 maja 2014 o godz. 16:00 w parku przy Amfiteatrze Miejskim. Zawody rozegrane zostaną w kategorii dziewcząt i chłopców:

- klas 1 – 3 szkół podstawowych
- klas 4 – 6 szkół podstawowych
- gimnazjów
- open

Uczestnicy, którzy w obu dniach zdobędą łącznie najwięcej punktów za wszystkie konkurencje, wywalczą tytuł Mistrza Siemiatycz w jeździe na rowerze. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów sportów rowerowych. SPRÓBUJ SWOICH SIŁ W RYWALIZACJI!!!


I. Otwarte Mistrzostwa Siemiatycz w Wyciskaniu Odważnika

Kliknij aby powiększyć 11 maja na hali widowiskowo-sportowej w Siemiatyczach przy ul. Świętojańskiej 25a odbędą się I. Otwarte Mistrzostwa Siemiatycz w Wyciskaniu Odważnika. Jest to stara ale obecnie troszkę zapomniana konkurencja. Panowie rywalizować będą w dwóch kategoriach wagowych: do 85 kg oraz powyżej 85 kg oraz panie w kategorii open. Mężczyźni spróbują się z 16 kg odważnikiem a panie z 6 kg. Impreza rozgrywana będzie w ramach Siemiatyckiej Ligi Siły i Sprawności 2013/2014 – zatem będzie to kolejna okazja do poprawienia bilansu punktowego przez zawodników, którzy już brali udział w zawodach zaliczanych do ligi. Zapraszamy do udziału.  >> Czytaj Dalej <<


III. Siemiatycka Wieczorna „Dycha”

Kliknij aby powiększyć Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach. Lekkoatletyczny Klub Sportowy „Sprinter” Siemiatycze oraz Powiatowe Zrzeszenie LZS w Siemiatyczach zapraszają do udziału w imprezie sportowej III Siemiatycka Wieczorna „Dycha”, która odbędzie się 24 maja 2014 (start do biegu głównego kobiet i mężczyzn o godz. 19:00). Uczestnikami biegów głównych mogą być osoby które mają ukończone 18 lat, oraz które przedstawią zaświadczenie lekarskie lub podpisane oświadczenie o zdolności do uczestnictwa w biegu. Oświadczenie wraz z drukiem zgłoszenia pobrać można >> TUTAJ << lub bezpośrednio przed zawodami w biurze biegu. Start – parking przy ul. 3 Maja (przy kościele) , meta – ul. Nadrzeczna (stadion). Zapraszamy.
 >> Czytaj Dalej <<


Najpopularniejszy Sportowiec Siemiatycz Roku 2013

Kliknij aby powiększyć Przedstawiamy sylwetki sportowców startujących w tegorocznej edycji "Najpopularniejszy Sportowiec Siemiatycz". Tegoroczny plebiscyt odbędzie się w jednej grupie wiekowej obejmującej gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne oraz seniorów. Natomiast dla młodszych sportowców ze szkół podstawowych zorganizowane zostaną dwa odrębne plebiscyty: na Najpopularniejszego Sportowca Szkoły Podstawowej nr 1 oraz na Najpopularniejszego Sportowca Szkoły Podstawowej nr 3. Zapraszamy do głosowania.

Pobierz - Regulamin Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Siemiatycz 2013 Roku

Pobierz - Regulamin Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca 2013 Roku Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca 2013 Roku Szkoły Podstawowej nr 3.

 >> Czytaj Dalej <<


Gala Finałowa Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Siemiatycz 2013 oraz podsumowanie akcji „Bądź aktywny z MOSiRem”

Wszystkich fanów sportu, zawodników oraz kibiców zapraszamy na podsumowanie Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Siemiatycz 2013. Gala finałowa odbędzie się 30 marca 2014 (niedziela) o godzinie 16:00 w hali widowiskowo-sportowej w Siemiatyczach.

Podczas gali odbędzie się także podsumowanie akcji „Bądź aktywny z MOSiRem” i rozdane zostaną nagrody rzeczowe przewidziane dla najaktywniejszych uczestników imprez organizowanych i współorganizowanych przez MOSiR Siemiatycze, którzy złożą swoje legitymacje sportowca w biurze MOSiR lub w pokoju administracji na hali widowiskowo-sportowej do dnia 18 marca 2014. Oczywiście nie zabraknie też niespodzianek dla osób uczestniczących w finałowej gali. Jak co roku wśród osób obecnych na hali rozlosowane zostaną upominki i nagrody. Zapraszamy do udziału.


II. Otwarte Mistrzostwa Siemiatycz Amatorów w Siłowaniu na Rękę

Kliknij aby powiększyć 30 marca (niedziela) o godzinie 13:00 na hali widowiskowo – sportowej w Siemiatyczach (ul. Świętojańska 25A) odbędą się II. Otwarte Mistrzostwa Siemiatycz Amatorów w Siłowaniu na Rękę. Rywalizacja prowadzona będzie w kategorii kobiet i mężczyzn na profesjonalnym stole do armwrestlingu. Zawody zaliczane też będą do punktacji łącznej Siemiatyckiej Ligi Siły i Sprawności 2013-2014. Dla zwycięzców przewidziano nagrody rzeczowe oraz medale i dyplomy. Druki zgłoszeń, oświadczenia zawodników oraz regulamin zawodów dostępne są poniżej:

Pobierz - Regulamin II. Otwartych Mistrzostwa Siemiatycz Amatorów w Siłowaniu na Rękę

Pobierz - Oświadczenie zawodników startujących w II. Otwartych Mistrzostwa Siemiatycz Amatorów w Siłowaniu na Rękę


Formularz sprawozdania trenera sekcji sportowej MOSiR Siemiatycze 2013

Pobierz formularz sprawozdania trenera sekcji sportowej MOSiR Siemiatycze. UWAGA !!!: niezbędny załącznik do niniejszego formularza stanowi dziennik zajęć prowadzony w 2013 roku przez trenera sekcji oraz zestawienie przewidywanych kosztów uczestnictwa sekcji w zawodach w 2014 roku lub przynajmniej jego pierwszym półroczu. Pobierz Formularz


Najpopularniejszy Sportowiec Siemiatycz Roku 2013

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach ogłasza siódmą edycję Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Siemiatycz 2013. Tegoroczny plebiscyt odbędzie się w jednej grupie wiekowej obejmującej gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne oraz seniorów. Natomiast dla młodszych sportowców ze szkół podstawowych zorganizowane zostaną dwa odrębne plebiscyty: na Najpopularniejszego Sportowca Szkoły Podstawowej nr 1 oraz na Najpopularniejszego Sportowca Szkoły Podstawowej nr 3. Prosimy o jak najszybsze zgłaszanie kandydatów przez kluby oraz wszelkie organizacje sportowe działające na terenie naszego miasta i powiatu. Każdy klub może zgłosić maksymalnie 2 sportowców. Formularz zgłoszeniowy dla kandydatów otrzymać można w biurze MOSiR Siemiatycze ul. Nadrzeczna 29 lub pobrać w formie elektronicznej ze strony: >> TUTAJ <<. Wraz z formularzem zgłoszeniowym należy również dostarczyć zdjęcie (najlepiej w formie elektronicznej) oraz krótki materiał multimedialny na temat osiągnięć sportowca (prezentacja Power Point, pokaz zdjęć, film itp.) trwające maksymalnie 90 sekund.  >> Czytaj Dalej <<


Trasy biegowe

Kliknij aby powiększyć Burmistrz Miasta Siemiatycze i MOSiR Siemiatycze zapraszają do korzystania z przygotowanych tras do narciarstwa biegowego. Do dyspozycji są dwie trasy o długości 6 km i 3,2 km. Przebieg tras przedstawia załączona mapka.  >> Czytaj Dalej <<Otwarte zawody w wielokrotnym wyciskaniu sztangi o wadze ½ ciężaru ciała

Kliknij aby powiększyć 14 grudnia 2013 /sobota/ o godzinie 17:00 odbędą się zawody w wielokrotnym wyciskaniu sztangi na ilość powtórzeń. Organizatorami zawodów są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach, Kuźnia s.c. Adam Stawiecki Cezary Kudelski, Pl. Jana Pawła II 15, 17-300 Siemiatycze i Centrum Poprawy Kondycji Fizycznej - Leszek Łazowski ul. Kościuszki 8, 17-300 Siemiatycze.

Zawody odbędą się w Centrum Poprawy Kondycji Fizycznej - Leszek Łazowski ul. Kościuszki 8, 17-300 Siemiatycze. Zapisy zawodników oraz indywidualna rozgrzewka odbywać się będzie od godziny 16:30 do godziny 17:00. W zawodach mogą uczestniczyć osoby mające ukończone 16 lat. Osoby niepełnoletnie mogą startować wyłącznie po przedstawieniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego. Zawodnicy powinni mieć również zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do udziału w zawodach, a w przypadku jego braku warunkiem dopuszczenia będzie podpisanie stosownego oświadczenia.  >> Czytaj Dalej <<


REGULAMIN MISTRZOSTW SIEMIATYCZ W WYCISKANIU WIELOKROTNYM ½ ciężaru ciała

14 grudnia 2013 /sobota/ o godzinie 17:00 odbędą się MISTRZOSTWA SIEMIATYCZ W WYCISKANIU WIELOKROTNYM ½ ciężaru ciała. Organizatorami zawodów są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach, Centrum Poprawy Kondycji Fizycznej - Leszek Łazowski ul. Kościuszki 8, 17-300 Siemiatycze oraz i Kuźnia s.c. Adam Stawiecki Cezary Kudelski, Pl. Jana Pawła II 15, 17-300 Siemiatycze. Rywalizacja odbywać się będzie w Centrum Poprawy Kondycji Fizycznej - Leszek Łazowski ul. Kościuszki 8, 17-300 Siemiatycze  >> Czytaj Dalej <<


SIEMIATYCKA LIGA SIŁY I SPRAWNOŚCI 2013/2014

MOSiR Siemiatycze zachęca do udziału w imprezach organizowanych w ramach Siemiatyckiej Ligi Siły i Sprawności 2013/2014. Celem Ligi jest popularyzacja i upowszechnianie aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu, a także przybliżanie mieszkańcom Siemiatycz nowych dyscyplin sportu.  >> Czytaj Dalej <<

POBIERZ - REGULAMIN RAMOWY SIEMIATYCKIEJ LIGI SIŁY I SPRAWNOŚCI 2013/2014

POBIERZ - OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA - OSOBY PEŁNOLETNIEJ oraz RODZICA/OPIEKUNA UCZESTNIKA NIEPEŁNOLETNIEGO

POBIERZ - FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO SIEMIATYCKIEJ LIGI SIŁY I SPRAWNOŚCI


Bądź aktywny z MOSiRem

Kliknij aby powiększyć Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach, ogłasza iż rusza II. edycja Akcji „Bądź aktywny z MOSiRem”. Skierowana jest ona do osób w wieku szkolnym oraz studentów biorących udział w imprezach organizowanych lub współorganizowanych przez MOSiR Siemiatycze. Celem Akcji jest promowanie aktywnego uczestnictwa w imprezach o charakterze sportowym, rekreacyjnym lub turystycznym wśród dzieci i młodzieży w szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych oraz uczelniach wyższych, a także zwiększenie zainteresowania zdrowym stylem życia i kulturą fizyczną.

II. Edycja Akcji obejmuje okres od 1 kwietnia 2013 r. do 28 lutego 2014 r.

 >> Czytaj Dalej <<


Wykaz planowanych imprez organizowanych MOSiR w 2013 roku

Przedstawiamy wykaz planowanych imprez - organizowanych lub współorganizowanych przez MOSiR Siemiatycze w 2013 roku. MOSiR zastrzega sobie prawo zmian kalendarza oraz terminów poszczególnych imprez. W kalendarzu pojawić się również mogą nowe imprezy – w zależności od zapotrzebowania. Każdą imprezę poprzedzać będzie również szczegółowa zapowiedź. Wszelkie informacje publikowane będą na bieżąco na naszej stronie internetowej www.mosir-siemiatycz.info oraz w lokalnej prasie.  >> Czytaj Dalej <<


Archiwum: 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004