obraz-menu1 obraz-menu2

O nas

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach jest jednostką organizacyjną Urzędu Miasta Siemiatycze. Utworzony został 27 stycznia 1999 r. uchwałą Rady Miasta Siemiatycze Nr VII/28/99. Głównymi zadaniami MOSiRu są utrzymanie bazy sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie Siemiatycz. MOSiR jest gospodarzem obiektów sportowych oraz ponad 60 ha terenów zielonych oraz 2 zalewów wodnych.

Relacje z imprez

Wyciskanie wielokrotne ciężaru ciała

Kliknij aby powiększyć

12 marca na hali widowiskowo-sportowej w Siemiatyczach odbyły się drugie zawody z cyklu siemiatyckiej Ligi Siły i Sprawności 2015-2016. Tym razem zawodnicy zmierzyli się z wyciskaniem ciężaru ciała na sztandze na ilość powtórzeń. W konkurencji tej zwyciężył Paweł Kobus (30 powtórzeń). Drugie miejsce wywalczył Krzysztof Daniszewski (26 powtórzeń). Na najniższym stopniu podium stanął Michał Puchalaski (20 powtórzeń). Kolejność na pozostałych miejscach wyglądała następująco: czwarty Piotr Rybałtowski (19 powtórzeń), piąty Andrzej Bujno (19 powtórzeń), szósty Mariusz Konopacki (15 powtórzeń), siódmy Sylwester Tokarski (12 powtórzeń).

W kategorii kobiet do wyciśnięcia był ciężar równy 60% wagi ciała. Bardzo dobry wynik osiągnęła tu Ewelina Bujno uzyskując 30 powtórzeń i zdobywając tym samym pierwsze miejsce.

W kategorii amator również wyciskano 60% wagi ciała. Kolejność w tej kategorii wyglądała następująco: 1. Daniel Ruszkiewicz (53 powtórzenia), 2. Hubert Benes (43 powtórzenia), 3. Kewin Szawkało (42 powtórzenia), 4. Karol Kalita (37 powtórzeń), 5. Jakub Oksieńciuk (31 powtórzeń), 6. Sebastian Sak (26 powtórzeń).

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Leszkowi Łazowskiemu za pomoc w ufundowaniu nagród rzeczowych dla zawodników.

Kolejne zawody z cyklu odbędą się już w kwietniu. Tym razem zawodników czeka wyciskanie odważnika kulowego na ilość powtórzeń. Już teraz zapraszamy do udziału.