O nas

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach jest jednostką organizacyjną Urzędu Miasta Siemiatycze. Utworzony został 27 stycznia 1999 r. uchwałą Rady Miasta Siemiatycze Nr VII/28/99. Głównymi zadaniami MOSiRu są utrzymanie bazy sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie Siemiatycz. MOSiR jest gospodarzem obiektów sportowych oraz ponad 60 ha terenów zielonych oraz 2 zalewów wodnych.

Wyniki imprez

Cross Triathlon Siemiatycze 2018

26 sierpnia odbył się Cross Triathlon Siemiatycze. Podobnie jak przed rokiem pływanie odbywało się na zalewie nr 2 w Siemiatyczach a trasa rowerowa i biegowa przebiegały w lesie na tzw. małej trasie do biegów narciarskich. Organizatorem był MOSiR Siemiatycze.

Na starcie stanęło w sumie 14 osób.Uczestnicy musieli pokonać 500 m pływania, 12 km jazdy rowerem oraz 3 km biegu przełajowego.

Wśród kobiet zwyciężyła Ewelina Piniarska (czas 1’01,36) Drugie miejsce wywalczyła Urszula Wasilewska (czas 1’01,52). Na najniższym stopniu podium stanęła Anna Świtalska (czas 1’04,55). Miejsce czwarte, wywalczyła Beata Drywulska (czas 1’08,09).

W kategorii mężczyzn klasyfikacja na mecie wyglądała następująco: 1. Rafał Malinowski (czas 49,41), 2. Albert Bielik (czas 51,08), 3. Łukasz Wiliński (czas 51,49), 4. Kamil Wysocki (czas 53,19), 5. Bartosz Kruger (czas 58,49), 6. Patryk Fiedoruk (czas 59,51), 7. Mateusz Klebanowski (czas 1’01,10) , 8. Wojciech Klejna (czas 1’02,55), 9. Michał Ruszkowski (czas 1’13,41).

W kategorii kobiet z powiatu siemiatyckiego zwyciężyła Beata Drywulska. W kategorii mężczyzn z powiatu siemiatyckiego zwyciężył Rafał Malinowski przed Albertem Bielikiem i Kamilem wysockim

Zwycięzcy uhonorowani zostali pamiątkowe statuetki oraz otrzymali nagrody finansowe. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe plecaki.