obraz-menu1 obraz-menu2

O nas

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach jest jednostką organizacyjną Urzędu Miasta Siemiatycze. Utworzony został 27 stycznia 1999 r. uchwałą Rady Miasta Siemiatycze Nr VII/28/99. Głównymi zadaniami MOSiRu są utrzymanie bazy sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie Siemiatycz. MOSiR jest gospodarzem obiektów sportowych oraz ponad 60 ha terenów zielonych oraz 2 zalewów wodnych.

Relacje z imprez

Pływackie Mistrzostwa Siemiatycz 2012

Kliknij aby powiększyć 28 lipca na basenie miejskim w Siemiatyczach odbyły się Pływackie Mistrzostwa Siemiatycz 2012. Na starcie stanęło 25 zawodników i zawodniczek. Uczestnicy ze szkół podstawowych rywalizowali na dystansie 25 m, pozostałe kategorie miały do pokonania 50 m. Klasyfikacja końcowa w poszczególnych kategoriach wiekowych wyglądała następująco:

9.    Jakub Żynel /czas 60,0/

Czas Dawida Szkurata z Lubina i Józefa Sawickiego z Białegostoku to najlepszy dotychczas uzyskany wynik na siemiatyckim basenie w czasie Pływackich Mistrzostw Siemiatycz. Do tej pory od 2005 rekordzistą roku był Tomasz Mińko z Białegostoku – 27,3 s. Rywalizacja w kategorii open była bardzo zacięta i wyrównana – świadczy o tym chociażby fakt, że obaj zawodnicy w ręcznym pomiarze uzyskali identyczny czas. Jednakże pierwszy ręką dotknął ściany basenu Dawid Szkurat i to on zdobył złoty medal.