Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach jest jednostką organizacyjną Urzędu Miasta Siemiatycze. Utworzony został 27 stycznia 1999 r. uchwałą Rady Miasta Siemiatycze Nr VII/28/99. Głównymi zadaniami MOSiRu są utrzymanie bazy sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie Siemiatycz. MOSiR jest gospodarzem obiektów sportowych oraz ponad 60 ha terenów zielonych oraz 2 zalewów wodnych.
XXI PODLASKI FESTIWAL PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1999 i 2001
W dniach 8-10.04.2016 w Siemiatyczach na hali widowiskowo – sportowej oraz hali sportowej Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II odbył się XXI Podlaski Festiwal Piłki Ręcznej. W zawodach uczestniczyły następujące drużyny:
Rocznik 1999 : TS Siemiatycze, UKS Prus Siedlce, SKF Wisła Płock, UKS Rozogi, Alytus SRC (Litwa), UKS Jedynka Morąg, UKS Orlęta Zwoleń, Kadra Podlasia - Rocznik 2000.
Rocznik 2001 : TS Siemiatycze, UKS jedynka Morąg I, Gimnazjum nr 5 Płock, MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec, UKS Olimpia Biała Podlaska, UKS Jedynka Morąg II, UKS Orlęta Zwoleń, UKS Olsztyniak Olsztyn.
W poszczególnych meczach turnieju padły następujące wyniki:
Hala MOSiR Siemiatycze, ul. Świętojańska 25a
1. TS Siemiatycze – UKS Prus Siedlce – 17 : 14
2. Alytus SRC (Litwa) – UKS Jedynka Morąg – 12 : 18
3. TS Siemiatycze – UKS Rozogi – 22 : 15
4. UKS Prus Siedlce – SKF Wisła Płock –
12 : 295. Alytus SRC (Litwa) – UKS Orlęta Zwoleń –
19 : 156. UKS Orleta Zwoleń – Kadra Podlasia 2000 –
20 : 127. UKS Rozogi – SKF Wisła Płock –
13 : 248. UKS Jedynka Morąg – Kadra Podlasia 2000 –
20 : 99. Alytus SRC (Litwa) – Kadra Podlasia 2000 –
12 : 1210. TS Siemiatycze – SKF Wisła Płock –
12 : 1711. UKS Jedynka Morąg – UKS Orlęta Zwoleń –
22 : 1512. UKS Prus Siedlce – UKS Rozogi –
11 : 1513. UKS Jedynka Morąg – UKS Prus Siedlce –
18 : 814. Alytus SRC (Litwa) – UKS Rozogi –
19 : 1215. TS Siemiatycze – UKS Orlęta Zwoleń –
26 : 1316. SKF Wisła Płock – Kadra Podlasia 2000 –
23 : 1117. UKS Jedynka Morąg – TS Siemiatycze –
8 : 1318. Alytus SRC (Litwa) – SKF Wisła Płock –
12 : 1819. UKS Olimpia Biała Podlaska – Gimnazjum nr 5 Płock –
18 : 1420. TS Siemiatycze – UKS Jedynka Morąg I –
15 : 13Mecz o miejsce III – Rocznik 2001
Gimnazjum nr 5 Płock – UKS Jedynka Morąg I –
19 : 20Mecz o miejsce III – Rocznik 1999
UKS Jedynka Morąg – Alytus SRC (Litwa) –
11 : 14Mecz o miejsce I – Rocznik 2001
UKS Olimpia Biała Podlaska – TS Siemiatycze –
15 : 12Mecz o miejsce I – Rocznik 1999
TS Siemiatycze – SKF Wisła Płock –
15 : 20Hala SP 3, ul. Andersa 4
1. TS Siemiatycze – UKS Jedynka Morąg I – 9 : 16
2. UKS Olimpia Biała Podlaska – UKS Jedynka Morąg II – 24 : 11
3. Gimnazjum nr 5 Płock – TS Siemiatycze – 14 : 18
4. UKS Orlęta Zwoleń – UKS Olsztyniak Olsztyn –
7 : 295. UKS Jedynka Morąg I – MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec –
18 : 106. UKS Olimpia Biała Podlaska – UKS Orlęta Zwoleń –
23 : 117. MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec – Gimnazjum nr 5 Płock –
13 : 238. UKS Jedynka Morąg II – UKS Olsztyniak Olsztyn –
9 : 219. UKS Jedynka Morąg II – UKS Orlęta Zwoleń –
11 : 1710. UKS Jedynka Morąg I – Gimnazjum nr 5 Płock –
11 : 1511. UKS Olimpia Biała Podlaska – UKS Olsztyniak Olsztyn –
22 : 1812. TS Siemiatycze – MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec –
17 : 1113. UKS Olimpia Biała Podlaska – MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec –
24 : 1314. UKS Olsztyniak Olsztyn – TS Siemiatycze –
16 : 1715. Gimnazjum nr 5 Płock – MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec –
20 : 1816. UKS Jedynka Morąg I – UKS Jedynka Morąg II –
24 : 717. MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec – UKS Orlęta Zwoleń –
20 : 1318. UKS Olsztyniak Olsztyn – UKS Jedynka Morąg II –
22 : 619. UKS Prus Siedlce – UKS Orlęta Zwoleń –
14 : 1920. UKS Rozogi – Kadra Podlasia Rocznik 2000 –
13 : 18Mecz o miejsce VII – Rocznik 2001
UKS Orlęta Zwoleń – UKS Jedynka Morąg II –
10: 15Mecz o miejsce VII – Rocznik 1999
UKS Rozogi – UKS Prus Siedlce –
15 : 16Mecz o miejsce V – Rocznik 2001
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec – UKS Olsztyniak Olsztyn –
19 : 22Mecz o miejsce V – Rocznik 1999
Kadra Podlasia Rocznik 2000 – UKS Orlęta Zwoleń –
9 : 19
KLASYFIKACJA KOŃCOWA – ROCZNIK 2001
Miejsce I – UKS Olimpia Biała Podlaska
Miejsce II – TS Siemiatycze
Miejsce III – UKS Jedynka Morąg I
Miejsce IV – Gimnazjum nr 5 Płock
Miejsce V – UKS Olsztyniak Olsztyn
Miejsce VI – MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec
Miejsce VII – UKS Jedynka Morąg II
Miejsce VIII – UKS Orlęta Zwoleń
NAJLEPSZY ZAWODNIK ZESPOŁU – ROCZNIK 2001:
TS Siemiatycze – Kałucki Sylwester
UKS Jedynka Morąg I – Buluk Mateusz
Gimnazjum nr 5 Płock – Olvert Dawid
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec – Jeziorny Jacek
UKS Olimpia Biała Podlaska – Jaszczuk Jakub
UKS Jedynka Morąg II – Chmurzyński Dawid
UKS Orlęta Zwoleń – Figura Krystian
UKS Olsztyniak Olsztyn – Jurewicz Jakub
NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU – ROCZNIK 2001:
Kobyliński Daniel – UKS Olimpia Biała Podlaska
NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU – ROCZNIK 2001:
Tatarczuk Jan – TS Siemiatycze
KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU – ROCZNIK 2001:
Jakub Polok - UKS Olimpia Biała Podlaska (53 braki)
KLASYFIKACJA KOŃCOWA – ROCZNIK 1999:
Miejsce I – SKF Wisła Płock
Miejsce II – TS Siemiatycze
Miejsce III – Atytus SRC (Litwa)
Miejsce IV – UKS Jedynka Morąg
Miejsce V – UKS Orlęta Zwoleń
Miejsce VI – Kadra Podlasia Rocznik 2000
Miejsce VII – UKS Prus Siedlce
Miejsce VIII – UKS Rozogi
NAJLEPSZY ZAWODNIK ZESPOŁU – ROCZNIK 1999:
TS Siemiatycze – Jaroszewicz Michał
UKS Prus Siedlce – Waberski Adam
SKF Wisła Płock – Koziński Wiktor
UKS Rozogi – Pińkos Paweł
Alytus SRC (Litwa) – Jakelaitis Justan
UKS Jedynka Morąg – Łuszcz Andrzej
UKS Orlęta Zwoleń – Kukliński Maciej
Kadra Podlasia Rocznik 2000 – Mróz Karol
NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU – ROCZNIK 1999:
Słomczewski Michał – SKF Wisła Płock
NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU – ROCZNIK 1999:
Daciuk Wiktor – TS Siemiatycze
KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU – ROCZNIK 1999:
Kozycz Sebastian – TS Siemiatycze
TRENERZY – ROCZNIK 1999
Alutus SRC (Litwa) – Eugenijas Gimbutas i Arvidas Brazajtis
Kadra Podlasia – Marks Norbert
UKS Orlęta Zwoleń – Jerzy Markiewicz
TS Siemiatycze – Marks Norbert
UKS Prus Siedlce – Sobieszczak Krzysztof i Łukaszuk Paweł
UKS Rozogi – Drózd Jarosław i Gotlib Mirosław
SKF Wisła Płock – Przybyszewski Marek i Górecki Piotr
UKS Jedynka Morąg – Kisielewski Tomasz
TRENERZY – ROCZNIK 2001
Gimnazjum nr 5 Płock – Stawicki Jarosław
MUKS Zagłębie ZOS 14 Sosnowiec – Mentel Grzegorz
UKS Olimpia Biała Podlaska – Stefaniec Marcin
UKS Olsztyniak Olsztyn – Kopczyński Janusz
UKS Jedynka Morąg I – Farjaszewski Krzysztof
UKS Jedynka Morąg II – Kozicz Andrzej
UKS Orlęta Zwoleń – Kwaśnik Tomasz
TS Siemiatycze – Marks Norbert i Moczulski Robert