O nas

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach jest jednostką organizacyjną Urzędu Miasta Siemiatycze. Utworzony został 27 stycznia 1999 r. uchwałą Rady Miasta Siemiatycze Nr VII/28/99. Głównymi zadaniami MOSiRu są utrzymanie bazy sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie Siemiatycz. MOSiR jest gospodarzem obiektów sportowych oraz ponad 60 ha terenów zielonych oraz 2 zalewów wodnych.

Wyniki imprez

II Nocny Turniej o Puchar Dyrektora Mosir Siemiatycze - 26.08.2017

26 Sierpnia o godzinie 1:30 zakończył się II Nocny Turniej o Puchar Dyrektora Mosir Siemiatycze. W tych nietypowych, ze względu na godzinę rozgrywania zawodach wzięło udział 6 drużyn ("Bar na Pałacowej, Oknohaus, 40 Volt, GLKS Strzelec Chodów, FC Wodnik, Wybrzeże Klatki Schodowej").

Rozgrywki rozpoczęły się 25.08.2017 (piątek) o 18.00 i zakończyły się dopiero drugiego dnia 26.08.2017 (sobota) o godz 1:30. 
Mecze były rozgrywane systemem "każdy z każdym" 2x12 min. Podczas całego turnieju nie zabrakło niczego, co stanowi siłę futbolu, były piękne bramki, efektowne parady bramkarskie, dryblingi i piękne odbiory ale też mniej udane zagrania oraz niewykorzystane sytuacje.

Po sportowej rywalizacji, która przebiegła w miłej i wesołej atmosferze pierwsze miejsce zajęła drużyna "Wybrzeże Klatki Schodowej" (12 pkt) , drugie "FC Wodnik" (12 pkt), trzecie "GLKS Strzelec Chodów" (10 pkt), czwarte "40 VOLT" (7 pkt), piąte "Oknohaus" (3 pkt), szóste "Bar na Pałacowej" (0 pkt) .

Wyróżnienia indywidualne:
Król Strzelców - Bartłomiej Żero ("Wybrzeże Klatki Schodowej")
Najlepszy Bramkarz - Kacper Marciniak (GLKS Strzelec Chodów)
Najlepszy Zwodnik - Wojtulewicz Karol (FC Wodnik)

Ponadto w każdej drużynie wyłoniono wyróżniającego się na boisku zawodnika, którego nagrodzono koszulką MOSIR Siemiatycze. W przypadku drużyny „Oknohaus” został Groch Sławomir, Kiśluk Wiesław z "40 VOLT" a z drużyny „GLKS Strzelec Chodów" Kowalczyk Tomasz oraz z drużyny „FC Wodnik” Piotrowski Michał a z "Wybrzeże Klatki Schodowej" Sapieżko Paweł.

Na zakończenie organizator wszystkim drużynom serdecznie podziękował za udział i sportową rywalizację w duchu fair-play oraz zaangażowanie. Dzięki dyrektorowi MOSIR-u Siemiatycze Mariuszowi Pyzowskiemu drużyny zostały nagrodzone pucharami i medalami oraz statuetkami za osiągnięcia indywidualne. Również wszystkie drużyny zostały zaproszone na kolejną edycję, która odbędzie się za rok.

Zobacz galerię zdjęć z zawodów