obraz-menu1 obraz-menu2

O nas

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach jest jednostką organizacyjną Urzędu Miasta Siemiatycze. Utworzony został 27 stycznia 1999 r. uchwałą Rady Miasta Siemiatycze Nr VII/28/99. Głównymi zadaniami MOSiRu są utrzymanie bazy sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie Siemiatycz. MOSiR jest gospodarzem obiektów sportowych oraz ponad 60 ha terenów zielonych oraz 2 zalewów wodnych.

Relacje z imprez

Skatepark Day Siemiatycze 2015

Kliknij aby powiększyć 3 maja na siemiatyckim skateparku przy ul. Nadrzecznej 29 odbył się Skatepark Day. Organizatorem był MOSiR Siemiatycze.

W ramach imprezy rywalizowali zawodnicy specjalizujący się w trickach na rowerach bmx, deskorolkach, hulajnogach i rolkach. Najliczniej obsadzona była kategoria deskorolki. Wystartowało w niej 15 zawodników. Kibice mogli zobaczyć wiele ciekawych akrobacji. Najlepszy dwuminutowy przejazd wykonał Karol Sysuła. Drugie miejsce zajął Dominik Gałek a trzecie Kuba Sienkiewicz. W dodatkowym konkursie na pojedynczą akrobację – The Best Trick – zwyciężył Krystian Ostaszkiewicz.

W kategorii bmx wystartowało 8 zawodników. Najwyżej oceniono przejazd Mateusza Kłoska. Na drugim miejscu sklasyfikowano Michała Pawluka, a na trzecim Daniel Błażewicz. The Best Trick wykonał Mateusz Klosek.

Na hulajnogach rywalizowało 4 zawodników. Ostatecznie zdecydowanym zwycięzcą został Adrian Charytoniuk. Drugie miejsce wywalczył Michał Kondraciuk, a na najniższym stopniu podium stanął Michał Stradczuk. The Best Trick wykonał Adrian Charytoniuk.

W kategorii rolki wystartował tylko jeden uczestnik i przyznano mu pierwsze miejsce. Tym śmiałkiem był Dawid Krukowski.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary. Wszyscy finaliści otrzymali także nagrody rzeczowe ufundowane przez MOSiR Siemiatycze.