obraz-menu1 obraz-menu2

O nas

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach jest jednostką organizacyjną Urzędu Miasta Siemiatycze. Utworzony został 27 stycznia 1999 r. uchwałą Rady Miasta Siemiatycze Nr VII/28/99. Głównymi zadaniami MOSiRu są utrzymanie bazy sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie Siemiatycz. MOSiR jest gospodarzem obiektów sportowych oraz ponad 60 ha terenów zielonych oraz 2 zalewów wodnych.

TS Siemiatycze ( woj. podlaskie )

KS Warszawianka Warszawa ( woj. mazowieckie )

UKS Anilana Łódź ( woj. łódzkie )

SRC Alytus ( Litwa )

UKS Olimpia Biała Podlaska ( woj. lubelskie )

RCOR Mińsk ( Białoruś )

KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka ( woj. podlaskie )

Vive Tauron Kielce ( woj., świętokrzyskie )

HC Volyn ( Ukraina )

UKS Sprint Ulan-Majorat ( woj. lubelskie)

3.      MIEJSCE ROZGRYWEK.

·        hala Widowiskowo - Sportowa  MOSiR,  ul.. Świętojańska 25A

·        hala sportowa Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Siemiatyczach, ul. Andersa 4

·        hala sportowa Gimnazjum Gminne, ul. Kościuszki 88

4.      ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE.

·        Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Siemiatyczach, ul. Andersa 4

5.      SYSTEM ROZGRYWEK.

rocznik 2000

·        1 runda - mecze w 2 grupach (A, B „każdy z każdym”);

·        2 runda  :   mecze o miejsca :

o 11 miejsce 6A  -  6B;       o 9  miejsce 5A  -  5B ;    o 7  miejsce 4A  -  4B

o 5 miejsce 3A  -  3B;         o 3 miejsce 2A  -  2B;      o 1 miejsce 1A  -  1B

rocznik 2002

·        mecze w 3 grupach ( A, B, C - „każdy z każdym” )

·        półfinały:  gr. D(1A-2B-3C),  gr. E( 1B-2C-3A),  gr. F(1C-2A-3B)

·        mecze o miejsca : 7-9 gr. G(„każdy z każdym” 3D-3E-3F)

4-6 gr. H(„każdy z każdym” 2D-2E-2F)

1-3  gr. I(„każdy z każdym” 1D-1E-1F)

·        mecze w  kategorii 2000 : czas gry 2 x 20 min, przerwa 3 min; 1 czas dla trenera w  meczu, wykluczenie 2 min.

·        mecze w  kategorii 2002 : czas gry 2 x 15 min, przerwa 3 min; 1 czas dla trenera w  meczu, wykluczenie 1 min.

·        W meczach  finałowych w przypadku remisu o zwycięstwie decyduje dogrywka 1x5 min, a następnie rzuty karne ( po 3 rzuty, a następnie do pierwszej pomyłki)

O KOLEJNOŚCI MIEJSC W GRUPACH  DECYDUJE:

·        większa liczba zdobytych punktów,

·        większa liczba zdobytych punktów pomiędzy zainteresowanymi zespołami,

·        lepsza różnica bramek pomiędzy zainteresowanymi zespołami,

·        większa liczba zdobytych bramek.

·        W przypadku, gdy dwa rywalizujące zespoły mają jednakowy kolor koszulek do zmiany stroju zobowiązany jest zespół gości.

·        Obowiązują aktualne przepisy ZPRP.

6.      SPRAWY RÓŻNE

·        wszyscy uczestnicy turnieju będą zakwaterowani w salach lekcyjnych ( własny materac oraz śpiwór), dla trenerów  zapewniamy łóżko z pościelą , dla kierowców zapewniamy materac z pościelą; koszty organizacyjne pokrywa organizator,

·        zespoły przyjeżdżają na własny koszt,

·        zawodnicy powinni być ubezpieczeni na czas udziału w zawodach,

·        każdy zespół powinien posiadać co najmniej dwa komplety, zgodnych z przepisami, strojów sportowych,

·        organizator zapewnia wodę mineralną oraz opiekę medyczną,

·        za szkody spowodowane przez uczestników odpowiada opiekun zespołu,

Zakończenie turnieju w dn. 11.12.2016 ok. godz. 14.00- hala sportowa Zespołu Szkół z Oddziałami  Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Siemiatyczach, ul. Andersa 4 ( w miejscu  zakwaterowania )

7.      KONTAKT :

- Norbert Markstel.  604-221-528 , e-mail: nmarks@wp.pl

…W Pucharze Podlasia 2016 w Piłce Ręcznej Chłopców  udział weźmie 21 zespołów tj. ok.330 uczestników z różnych rejonów Polski ( woj. podlaskie, lubelskie, łódzkie, mazowieckie, dolnośląskie, świętokrzyskie oraz zespoły z Białorusi, Litwy i Ukrainy)

…Serdecznie zapraszamy do promocji  naszej  piłki ręcznej….