O nas

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach jest jednostką organizacyjną Urzędu Miasta Siemiatycze. Utworzony został 27 stycznia 1999 r. uchwałą Rady Miasta Siemiatycze Nr VII/28/99. Głównymi zadaniami MOSiRu są utrzymanie bazy sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie Siemiatycz. MOSiR jest gospodarzem obiektów sportowych oraz ponad 60 ha terenów zielonych oraz 2 zalewów wodnych.

Zapowiedzi imprez

Siemiatycka Wieczorna Dycha 2024 – Podsumowanie

Drodzy Biegacze i Miłośnicy Sportu!

Za nami trzynasta edycja Siemiatyckiej Wieczornej Dychy, która odbyła się 1 czerwca 2024 roku. Mimo niesprzyjającej aury, cieszymy się, że mogliśmy gościć tak wielu entuzjastów biegania z całej Polski. Mamy nadzieję, że wszyscy bawili się świetnie i czerpali radość z udziału w naszym wydarzeniu.

Bieg główny na 10 km, bieg na 5 km oraz bieg na 400 m dla dzieci przyciągnęły licznych uczestników, którzy wykazali się niesamowitą determinacją i sportowym duchem. Z okazji Dnia Dziecka najmłodsi mogli korzystać z darmowych dmuchańców na stadionie miejskim, co dodatkowo urozmaiciło ten wyjątkowy dzień.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zapraszamy do zapoznania się z wynikami zamieszczonymi poniżej. Już teraz zapraszamy na przyszłoroczną edycję, która z pewnością przyniesie wiele emocji i niezapomnianych wrażeń!

Do zobaczenia za rok!