O nas

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach jest jednostką organizacyjną Urzędu Miasta Siemiatycze. Utworzony został 27 stycznia 1999 r. uchwałą Rady Miasta Siemiatycze Nr VII/28/99. Głównymi zadaniami MOSiRu są utrzymanie bazy sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie Siemiatycz. MOSiR jest gospodarzem obiektów sportowych oraz ponad 60 ha terenów zielonych oraz 2 zalewów wodnych.

Menu strony

BIP Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Simiatyczach


Nowości

SIEMIATYCKA LIGA SIŁY I SPRAWNOŚCI 2019/2020

MOSiR Siemiatycze
zachęca do udziału w imprezach organizowanych w ramach Siemiatyckiej Ligi Siły i Sprawności 2019/2020. Celem Ligi jest popularyzacja i upowszechnianie aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu, a także przybliżanie mieszkańcom Siemiatycz nowych dyscyplin sportu.
 >> Czytaj Dalej <<

 


Nasze obiekty

Pływalnia „Wodne Tarasy”

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach, jako jednostka zarządzająca pływalnią WODNE TARSY, informuje podmioty zainteresowane wynajęciem torów/pływalni WODNE TARASY na zajęcia grupowe świadczone na zasadach komercyjnych, że stosowne umowy w tym zakresie będą zawierane w najbliższym czasie, z możliwością realizacji umowy od kwietnia 2021 r. (oczywiście pod warunkiem, że sytuacja epidemiczna na to pozwoli). Osoby zainteresowane współpracą proszone są o kontakt w tej sprawie z kierownikiem pływalni Wodne Tarasy, tel. MOSiR 85 656 10 44. Obecnie przygotowywane są stosowne wzory umów, w przygotowaniu jest także grafik zajęć grupowych, które będą realizowały jednostki oświatowe.

Jednocześnie, MOSiR Siemiatycze informuje, iż logotyp pływalni WODNE TARASY nie może być swobodnie wykorzystywany przez podmioty zewnętrzne do celów związanych z promocją działalności planowanej/realizowanej przez te podmioty na pływalni miejskiej. Logotyp pływalni WODNE TARASY będzie udostępniany w przypadku wydarzeń współorganizowanych przez podmiot zewnętrzny oraz MOSiR, po uzyskaniu przez zainteresowanego wcześniejszej, pisemnej zgody MOSiR Siemiatycze.


POBIERZ - ZARZĄDZENIE NR 290/21 BURMISTRZA MIASTA SIEMIATYCZE z dnia 29 marca 2021 r. w sprawie ustalenia cen za korzystanie z Międzynarodowego Centrum Edukacji Ekologicznej Wschód - Zachód, Pływalnia „Wodne Tarasy”

POBIERZ - UCHWAŁĘ NR XXVII/183/21 RADY MIASTA SIEMIATYCZE z dnia 12 kwietnia 2021 r. zmieniającą Regulamin Pływalni „Wodne Tarasy”

POBIERZ - OBWIESZCZENIE RADY MIASTA SIEMIATYCZE z dnia 27 stycznia 2021 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu uchwały w sprawie ustalenia zasad i trybu korzystania z Pływalni „Wodne Tarasy”

 

Zgodnie z zapowiedzią rządu, dotyczącą luzowania obostrzeń związanych z pandemią Covid-19, w najbliższym czasie możliwe będzie m.in. otwarcie basenów. Na ten moment czekaliśmy od października ubiegłego roku, kiedy to zakończyła się budowa krytej pływali WODNE TARASY.
Zależy nam na tym, by mieszkańcy, mogli jak najszybciej korzystać z basenu, oczywiście przy zachowaniu zasad zapewniających zdrowie i bezpieczeństwo użytkowników. Obecnie przeprowadzane są badania wody. 

14 lutego br. budynek Międzynarodowego Centrum Edukacji Ekologicznej Wschód-Zachód zostanie poświęcony. Planujemy, że od 15 lutego z pływalni WODNE TARASY będą mogli korzystać mieszkańcy Miasta i wszyscy chętni.Uroczystość otwarcia obiektu, połączona z atrakcjami dla mieszkańców, zostaje przełożona w czasie. Dziś najważniejsze jest to, że WODNE TARASY lada dzień będą otwarte! Serdecznie zapraszam, budowaliśmy dla Was!

 

#otwieramyWodneTarasy ?????>??????? Zgodnie z zapowiedzią rządu, dotyczącą luzowania obostrzeń związanych z pandemią...

Opublikowany przez Piotra Siniakowicza Wtorek, 9 lutego 2021