Ogłoszenia

Bieg Świąteczny 2008

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach oraz Powiatowe Zrzeszenie LZS zapraszają do udziału w Biegu Świątecznym. Zawody odbędą się 22 grudnia 2008 (poniedziałek) o godz. 12:00 na terenach przylegających do małego zalewu. Rywalizacja odbywać się będzie w kategorii dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych oraz open. Zgłoszenia do zawodów dokonać będzie można bezpośrednio przed biegiem w biurze MOSiR przy ul. Nadrzecznej 29. Po biegu odbędzie się również wręczenie nagród i podsumowanie całego cyklu Grand Prix Siemiatycz w Biegach 2008. Zapraszamy do uczestnictwa.


Konkurs fotograficzny - "Aktywne Wakacje"

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach ogłasza konkurs na najciekawszą fotografię dotyczącą aktywnego spędzania wakacji letnich. Autorzy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni oraz ich zdjęcia umieszczone zostaną na stronie internetowej MOSiR. Fotografie dotyczyć mogą zarówno tematyki sportowej jak też zupełnie amatorskiej rekreacji ruchowej. Zachęcamy zatem do uwieczniania wycieczek pieszych i rowerowych, gier i zabaw na świeżym powietrzu oraz rywalizacji sportowej zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Konkurs adresowany jest do osób mieszkających na terenie Siemiatycz. Prace, najlepiej w formie elektronicznej, nadsyłać można do 31 sierpnia 2008 na adres mosir_siemiatycze@tlen.pl lub do biura MOSiR ul. Nadrzeczna 29 17-300 Siemiatycze.

Zachęcamy do udziału


III Runda Mistrzostw Okręgu Białostockiego w Motocyklowych Wyścigach Terenowych - Odwołana !!

Kliknij aby powiększyć Nadbużański Klub Motorowy uprzejmie informuje wszystkich zainteresowanych zawodami z cyklu "MOTOCYKLOWE WYŚCIGI TERENOWE", przewidzianymi na dzień 23.11.2008 w Siemiatyczach na torze motocrossowym ROSOSZE, że ze względów bezpieczeństwa (bardzo mokry tor, zapowiadane opady śniegu oraz minusowe temperatury) , skład sędziowski jednogłośnie zdecydował o odwołaniu zawodów. Wszystkich zawiedzionych przepraszamy i zapraszamy do Siemiatycz wiosną. PROSZĘ O PILNE PRZEKAZANIE POWYŻSZEJ WIADOMOŚCI WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM


II Runda Mistrzostw Okręgu Białostockiego w Motocyklowych Wyścigach Terenowych

9 listopada 2008 r. (niedziela) na torze motocrossowym w Romanówce 44 koło Siemiatycz rozegrana zostanie II Runda Mistrzostw Okręgu Białostockiego w Motocyklowych Wyścigach Terenowych. Treningi przed zawodami trwają od 10:00 do 11:00. Same zawody rozgrywane będą w godzinach 11:20 - 15:30. W zawodach wystartuje całą czołówka podlaskich zawodników. Zapraszamy miłośników sportów motorowych do oglądania zmagań na torze.
 >> Czytaj Dalej <<


XVII Siemiatyckie Biegi Niepodległości - 12.11.2008 r.

12 listopada 2008 r. na ulicy Płacowej w Siemiatyczach odbędą się już po raz siedemnasty Biegi Niepodległości. Organizatorami będą MOSiR Siemiatycze, Towarzystwo Sportowe i Siemiatycki Ośrodek Kultury. Zawody rozpoczną się około godziny 10:00. W imprezie startują ośmioosobowe sztafety w kategorii: szkół podstawowych, gimnazjów i open - dziewcząt i chłopców. Zapraszamy do dopingowania zawodników na trasie biegów.


Mistrzostwa Siemiatycz w Biegach Krótkich

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w Mistrzostwach Siemiatycz w Biegach Sprinterskich. Zawody rozegrane zostaną w dniu 19.09.2008 r. na dystansach 60 m i 200 m oraz 26.09.2008 na dystansach 100 m i 400 m o godz. 16:00. Zgłoszenia można składać osobiście lub listownie w biurze MOSiR Siemiatycze ul. Nadrzeczna 29 w godz. 7:30-15:30 oraz w dniu zawodów w godz. 15:30 – 16:00. Zawodnicy rywalizować będą w kategoriach dziewcząt i chłopców: klas 1-3 szkół podstawowych, klas 4-6 szkół podstawowych, gimnazjów oraz open. Aby wywalczyć tytuł Mistrza Siemiatycz w Biegach Krótkich należy wystartować na wszystkich dystansach i zdobyć najwyższą łączną ilość punktów


Mini Triatlon Siemiatycki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach oraz Towarzystwo Sportowe w Siemiatyczach zapraszają do udziału w XIV Mini Triatlonie Siemiatyckim. Zawody odbędą się w niedzielę 31 sierpnia 2008; rozpoczęcie rywalizacji zaplanowano na godzinę 14:00 przy basenie. Uczestnicy kategorii open będą mieli do pokonania:
- 150 m pływania stylem dowolnym,
- 4500 m jazdy na rowerze,
- 3000 m biegu.
Zawodnicy kategorii gimnazjów oraz klas 4-6 szkół podstawowych będą musieli pokonać:
- 50 m pływania, 
- 3000 m jazdy na rowerze,
- 1500 m biegu przełajowego.
Udział zgłaszać można osobiście w biurze MOSiRu – ul Nadrzeczna 29 - lub telefonicznie (085) 656 10 44 w godz. 7:30 – 15:30 oraz w dniu zawodów przy basenie przed rozpoczęciem rywalizacji.
UWAGA: Wszystkie niepełnoletnie osoby, które chcą wziąć udział w triatlonie muszą przy zgłoszeniu do zawodów przedstawić pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych. Zapraszamy


Wakacyjna oferta MOSiRu '2008

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach od 21 czerwca zaprasza do korzystania z: bezpłatnego odkrytego basenu w godz. 11:00 - 19:00 /przy amfiteatrze miejskim, boisk do siatkówki plażowej na plaży miejskiej od wtorku do niedzieli w godz. 11:00 - 18:00, samoobsługowych kortów tenisowych (bezpłatnie) - codziennie od 7:30 do zmroku. Od lipca zapraszamy do korzystania z wypożyczalni sprzętu wodnego (rowery wodne, kajaki) od wtorku do niedzieli w godz. 11:00 - 17:00. Dzieci spędzające wakacje w mieście zapraszamy na cykl zawodów dla dzieci i młodzieży, odbywających się (w każdym tygodniu wakacji) o godz. 11:00. Ponadto MOSiR przygotował ofertę dodatkowych imprez ogólnodostępnych.  >> Czytaj Dalej <<


Pływackie Mistrzostwa Siemiatycz 2008

W piątek – 22 sierpnia 2008 o godz. 17:30 MOSiR zaprasza do uczestnictwa w Otwartych Pływackich Mistrzostwach Siemiatycz 2008. Zawody pierwotnie miały się odbyć 12 lipca, jednak gwałtowna burza, która miała miejsce tego dnia uniemożliwiła ich rozegranie - przebywania w wodzie w takich warunkach zabraniają przepisy WOPR. Rywalizacja odbywać się będzie w kategoriach chłopców i dziewcząt: klas 1-3 i 4-6 szkół podstawowych, gimnazjów oraz open na dystansie 50 m. UWAGA: osoby, które nie ukończyły osiemnastego roku życia, aby wystartować muszą przedstawić przy zgłoszeniu do zawodów pisemną zgodę rodziców lub prawnych opiekunów. Zapraszamy !


Pływackie Mistrzostwa Siemiatycz 2008

W sobotę 12 lipca 2008 o godz. 17.30 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zaprasza do uczestnictwa w Otwartych Pływackich Mistrzostwach Siemiatycz 2008. Rywalizacja odbywać się będzie w kategoriach chłopców i dziewcząt: klas 1-3 i 4-6 szkół podstawowych, gimnazjów oraz open na dystansie 50 m.


Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zaprasza do udziału w otwartym turnieju tenisa ziemnego, który odbędzie się 5 lipca (sobota) na kortach przy ul. Nadrzecznej 29. Zawody rozpoczną się o godzinie 10:00. Zgłoszenia przyjmowane będą bezpośrednio przed zawodami. Serdecznie zapraszamy.


Mistrzostwa Siemiatycz w Siatkówce Plażowej

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zaprasza wszystkich miłośników siatkówki w wydaniu plażowym na Mistrzostwa Siemiatycz w tej dyscyplinie. Zawody odbędą się na plaży miejskiej w dniu 28.06.2008 r. (sobota). Zgłoszenia do turnieju przyjmowane będą w dniu zawodów w godzinach 9:15 - 9:45. Rozpoczęcie rywalizacji nastąpi o godzinie 10:00. Zapraszamy do udziału i kibicowania.


Mistrzostw Polski oraz Puchar PZM w Cross Country - Romanówka 19-20.07.2008 r.

Klub Motorowy Quercus przy współpracy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zaprasza do udziału w VII i VIII rundzie Mistrzostw Polski w Cross Country oraz VII i VIII rundzie Pucharu PZM w Cross Country, które odbędą się w Romanówce 19-20.07.2008 r. Zawody organizowane są na zlecenia Polskiego Związku Motorowego.

Pobierz - Regulamin Uzupełniający VII i VIII rundy Mistrzostw Polski w Cross Country

Pobierz - Regulamin Uzupełniający VII i VIII rundy Pucharu PZM w Cross Country

Pobierz - Formularz zgloszenia zawodnika do zawodow


Ogłoszenie - Praca dla Ratowników

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach ul. Nadrzeczna 29, 17-300 Siemiatycze zatrudni na okres od 1 lipca do 31 sierpnia 5 ratowników wodnych - do obsługi basenu odkrytego oraz kąpieliska na zalewie w Siemiatyczach. Preferowani studenci, uczniowie szkół średnich oraz osoby pracujące (np. nauczyciele).
Wymagamy ważnych i podstemplowanych legitymacji WOPR lub TZTiRT z aktualnym wpisem lekarskim o zdolności do pracy w charakterze ratownika oraz wszelkich innych niezbędnych dokumentów do pełnienia funkcji ratownika.
Zapewniamy zakwaterowanie (bez wyżywienia) oraz stosowne wynagrodzenie. Zainteresowanych prosimy o jak najszybszy kontakt pod nr tel. (085) 656 10 44, fax (085) 655 26 65, e-mail: mosir_siemiatycze@tlen.pl - Inspektor ds. Organizacyjnych - Paweł Słowikowski.


Mistrzostwa Siemiatycz w Jeździe na Rowerze

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zaprasza na tradycyjnie rozgrywane rokrocznie zawody rowerowe "W PIĄTEK O PIĄTEJ". Rywalizacja odbędzie się w kategoriach: klas 1-3 szkół podstawowych, klas 4-6 szkół podstawowych, gimnazjów oraz open. Zawody odbędą się 30 maja 2008 r. i 6 czerwca 2008 r. o godz. 17:00 w parku przy amfiteatrze miejskim. Uczestnicy, którzy w obu dniach zdobędą łącznie najwięcej punktów za wszystkie konkurencje, otrzymają tytuł Mistrza Siemiatycz w jeździe na rowerze. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów sportów rowerowych.


Rajd pieszy - "Powitanie wiosny" - plener konkursu fotograficznego

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zaprasza 12 kwietnia (sobota) na pieszą wędrówkę pod hasłem "Powitanie wiosny". Zbiórkę uczestników zaplanowano na godzinę 11:00 przy budynku MOSiRu, ul. Nadrzecznej 29; zakończenie będzie miało miejsce około godz. 13:00. Organizatorzy przewidzieli na zakończenie ognisko - warto więc zabrać ze sobą własny prowiant. Jednocześnie zachęcamy do uczestnictwa wszystkich miłośników fotografii. Wędrówka będzie jednocześnie plenerem konkursu na najciekawsze zdjęcie budzącej się do życia przyrody!!! Na trasie rajdu nie zabraknie z pewnością okazji do zrobienia świetnego zdjęcia o tematyce wiosennej. Autorzy najciekawszych prac, którzy dostarczą je do biura MOSiR do dnia 18.04.2008 (najlepiej w formie elektronicznej) otrzymają pamiątkowe dyplomy, upominki oraz ich zdjęcia zostaną opublikowane w Kurierze Siemiatyckim. Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie - zarówno osoby lubiące piesze wędrówki jak i miłośników fotografii (cyfrowej jak i tradycyjnej).


Najpopularniejszy Sportowiec Powiatu Siemiatyckiego 2007

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach oraz „Kurier Siemiatycki” ogłaszają trzecią edycję Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Siemiatyckiego 2007. Plebiscyt odbędzie w dwóch grupach wiekowych. Grupa starsza to seniorzy i sportowcy uczęszczający do szkół ponadgimnazjalnych. Grupa młodsza to sportowcy uczęszczający do szkół podstawowych i gimnazjów. Prosimy o jak najszybsze zgłaszanie kandydatów przez kluby oraz wszelkie organizacje sportowe działające na terenie Siemiatycz i Powiatu Siemiatyckiego.
 >> Pobierz formularz zgłoszenia <<         >> Czytaj Dalej<<


Ferie na Sportowo 2008

Dzieci spędzające tegoroczne ferie zimowe w Siemiatyczach zapraszamy do udziału w przygotowanych dla nich zawodach sportowych. Organizatorami są Burmistrz Miasta Siemiatycze, Dyrekcje siemiatyckich szkół podstawowych i gimnazjalnych, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach oraz przyszkolne Uczniowskie Kluby Sportowe. Zajęcia odbywać się będą w godzinach 9:00 – 13:00. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w licznych zawodach.  >> Czytaj Dalej<<


statystyka mosir_siemiatycze@o2.pl