Ogłoszenia

Konkurs na Projekt Graffiti Przedłużony

W związku z nikłym odzewem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach przedłuża konkurs na projekt graffiti, które zdobić będą mury osłaniające korty tenisowe od wiatru. Mur ma wielkość: 2,40 m wysokości na 12,20 m szerokości. Projekty w formacie o szerokości nie mniejszej niż A4 (297 mm) dostarczyć należy do biura MOSiR przy ul. Nadrzecznej 29 najpóźniej do dnia 15.10.2007 r. Tematyka dowolna - uwzględniać jednak musi lokalizację w publicznym miejscu oraz sportowo-rekreacyjny charakter miejsca. Autorzy 3 najlepszych prac będą mogli umieścić je na specjalnie przygotowanych do tego ścianach.


Formularz Zgłoszenia do Zawodów: Enduro/ Country Cross/ Motocross

Przedstawiamy formularz zgłoszenia zawodnika do zawodów: enduro/ country cross/ motocross

Pobierz formularz zgłoszenia zawodnika do zawodów: enduro/
           country cross/ motocross


XVI Siemiatyckie Biegi Niepodległości

9 listopada 2007 r. na ulicy Płacowej w Siemiatyczach odbędą się już po raz szesnasty Biegi Niepodległości. Organizatorami będą MOSiR Siemiatycze, Towarzystwo Sportowe i Siemiatycki Ośrodek Kultury. Zawody rozpoczną się około godziny 10:00. W imprezie startują ośmioosobowe sztafety w kategorii: szkół podstawowych, gimnazjów i open - dziewcząt i chłopców.

Zapraszamy do dopingowania zawodników na trasie biegów

Pobierz formularz zgłoszenia uczestnictwa w XVI Biegach
           Niepodległości - Siemiatycze 09.XI.2007 r.


Mistrzostwa Siemiatycz w Biegach Krótkich

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w Mistrzostwach Siemiatycz w Biegach Sprinterskich. Zawody rozegrane zostaną w dniu 05.10.2007 r. na dystansach 60 m, 100m i 200 m o godz. 15:30. Zgłoszenia można składać osobiście lub listownie w biurze MOSiR Siemiatycze ul. Nadrzeczna 29 w godz. 7:30 - 15:30 oraz w dniu zawodów w godz. 15:00 - 15:30. Zawodnicy rywalizować będą w kategoriach dziewcząt i chłopców: klas 1-3 szkół podstawowych, klas 4-6 szkół podstawowych, gimnazjów oraz open. Aby wywalczyć tytuł Mistrza Siemiatycz w Biegach Krótkich należy wystartować na wszystkich dystansach i zdobyć najwyższą łączną ilość punktów.


XI i XII Runda Mistrzostw Polski oraz XI i XII Runda Pucharu PZM w Country-Cross - Romanówka 29-30.09.2007 r.

Klub Motorowy QUERCUS przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach oraz Nadbużańskiem Klubem Motorowym zaprasza na XI i XII Rundę Mistrzostw Polski oraz XI i XII Rundę Pucharu PZM w Country-Cross. Zawody organizowane są na zlecenie GKSM i odbędą się w Romanówce w dniach 29-30.09.2007 r.  >> Czytaj Dalej<<


Wakacyjna Oferta MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zaprasza mieszkańców oraz turystów odwiedzających nasze miasto do uczestnictwa w wakacyjnych imprezach sportowo-rekreacyjnych. Szczegóły dotyczące imprez publikowane będą na plakatach oraz w prasie lokalnej. Zgłoszenia do poszczególnych zawodów składać można już na 2 tygodnie przed konkretną imprezą osobiście w biurze MOSiRu - ul Nadrzeczna 29 - lub telefonicznie (085) 656 10 44 w godz. 7:30 – 15:30 oraz w dniu zawodów w miejscu ich rozgrywania. Poza tym przypominamy o stałych imprezach odbywających się w każdym tygodniu o godz. 11:00:
· we wtorek – siatkówka plażowa /NA PLAŻY MIEJSKIEJ/,
· w środę – wielobój lekkoatletyczny /stadion MOSiRu/,
· w czwartek – zawody rowerowe /stadion MOSiRu/,
· w piątek – tenis ziemny /korty MOSiRu/. 
Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.  >> Czytaj Dalej<<


Konkurs na Projekt Graffiti

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach ogłasza konkurs na projekt graffiti, które zdobić będą mury osłaniające korty tenisowe od wiatru. Mur ma wielkość: 2,40 m wysokości na 12,20 m szerokości. Projekty w formacie o szerokości nie mniejszej niż A4 (297 mm) dostarczyć należy do biura MOSiR przy ul. Nadrzecznej 29 najpóźniej do dnia 20.08.2007 r. Tematyka dowolna - uwzględniać jednak musi lokalizację w publicznym miejscu oraz sportowo-rekreacyjny charakter miejsca. Autorzy 3 najlepszych prac będą mogli umieścić je na specjalnie przygotowanych do tego ścianach.


Konkurs Rysunku Kredą

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zaprasza dzieci (wraz z rodzicami lub opiekunami), które spędzają wakacje letnie w naszym mieście do udziału w konkursie rysowania kredą. Tematem prac będzie – „Mój ulubiony sport”. Zawody rozpoczną się 8 sierpnia o godzinie 16:00 na asfaltowym parkingu przy stadionie miejskim w Siemiatyczach – ul. Nadrzeczna 29. Ilość miejsc w konkursie ograniczona – a o u uczestnictwie decydować będzie kolejność zgłoszeń. W imprezie mogą brać udział dzieci klas 1-3 szkół podstawowych oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Jedną pracę mogą rysować pojedynczy uczestnicy lub zespoły złożone maksymalnie z 3 dzieci. Zgłoszenie składać można osobiście od poniedziałku do piątku w biurze MOSiR w godz. 7:30-15:30 lub telefonicznie pod nr 085 656 10 44 oraz bezpośrednio przed zawodami. Organizator zapewnia kredę. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy dodatkowo drobne upominki.


Mistrzostwa Polski w Rajdach Enduro - Siemiatycze 26-27.05.2007 r.

Klub Motorowy QUERCUS przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zaprasza na V i VI Rundę Indywidualnych Mistrzostw Polski w Motocyklowych Rajdach Enduro oraz V i VI Rundę Pucharu PZM w Motocyklowych Rajdach Enduro. Rajdy organizowane są na zlecenie ZG PZM i odbędą się w Siemiatyczach w dniach 26-27.05.2007 r.

Pobierz Regulamin V i VI Rundy Indywidualnych Mistrzostw Polski
             w Motocyklowych Rajdach Enduro


Pobierz Regulamin V i VI Rundy Pucharu PZM w Motocyklowych
             Rajdach Enduro


Ogłoszenie !

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach, ul. Nadrzeczna 29, 17-300 Siemiatycze zatrudni na okres od 1 lipca do 31 sierpnia - 5 ratowników wodnych - do obsługi basenu odkrytego oraz kąpieliska na zalewie w Siemiatyczach. Preferowani studenci, uczniowie szkół średnich oraz osoby pracujące (np. nauczyciele). Wymagamy ważnych i podstemplowanych legitymacji WOPR lub TZTiRT z aktualnym wpisem lekarskim o zdolności do pracy w charakterze ratownika oraz wszelkich innych niezbędnych dokumentów do pełnienia funkcji ratownika. Zapewniamy zakwaterowanie (bez wyżywienia) oraz stosowne wynagrodzenie. Zainteresowanych prosimy o jak najszybszy kontakt pod nr tel: (085) 656 10 44, fax: (085) 655 26 65, e-mail: mosir_siemiatycze@tlen.pl


Najpopularniejszy Sportowiec Roku 2006

„Kurier Siemiatycki” oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach ogłaszają Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Siemiatycz 2006. Plebiscyt odbędzie w dwóch grupach wiekowych. Grupa starsza to seniorzy i sportowcy uczęszczający do szkół ponadgimnazjalnych. Grupa młodsza to sportowcy uczęszczający do szkół podstawowych i gimnazjów. Prosimy o jak najszybsze zgłaszanie kandydatów przez kluby oraz wszelkie organizacje sportowe działające na terenie naszego miasta i powiatu. Każdy klub może zgłosić maksymalnie 3 kandydatów.   >> Pobierz formularz zgłoszenia <<


Ferie na Sportowo 2007

Kliknij aby powiększyć Jak co roku, w czasie ferii zimowych na terenie Siemiatycz organizowane będą „Ferie na Sportowo” dla dzieci i młodzieży spędzających wolne od nauki dni w mieście. Organizatorem akcji jest Burmistrz Miasta Siemiatycze, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach oraz Dyrekcje Szkół Podstawowych nr 1 i 3 oraz Gimnazjów nr 1 i 2 w Siemiatyczach. Wszystkie turnieje odbywać się będą w godzinach 9:00 – 13:00. Uczestnicy pamiętać muszą, że na halach sportowych obowiązuje zmiana obuwia. Organizatorzy serdecznie zapraszają do licznego uczestnictwa w imprezach. Udział w rywalizacji sportowej to świetny sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu i okazja do nabrania siła na nowy semestr roku szkolnego.  >> Czytaj Dalej<<


statystyka mosir_siemiatycze@o2.pl