Ogłoszenia

Wykaz planowanych imprez - organizowanych lub współorganizowanych przez MOSiR Siemiatycze w 2005 r


VII i VIII Eliminacja Pucharu PZM w Country - Cross
Siemiatycze 15-16.10.2005 r.

Klub Motorowy Quercus przy współpracy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zaprasza do udziału w zawodach o Puchar Polskiego Związku Motorowego w Country - Cross organizowanych na zlecenie GKSM. Impreza, która odbędzie się 15-16 października 2005 r. na torze crossowym "Rososze", ma na celu wprowadzenie do dyscypliny sportu motorowego amatorów dysponujących odpowiednimi pojazdami, oraz przygotowanie ich do udziału w Mistrzostwach Polski.

Regulamin VII i VIII Eliminacji Pucharu PZM w Country - Cross
               Siemiatycze 15-16.10.2005 r.

Formularz zgłoszenia do VII i VIII Eliminacji Pucharu PZM
              w Country - Cross Siemiatycze 15-16.10.2005 r.

Skarby na plaży w Siemiatyczach

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach oraz Nadbużański Klub Turystyki i Krajoznawstwa PTTK po raz ósmy organizują dla dzieci POSZUKIWANIE SKARBÓW. Zawody odbędą się 13 sierpnia (sobota) na plaży miejskiej /przy molo/ o godz 10:00. Do rywalizacji stanąć mogą drużyny dwuosobowe, których zadaniem będzie odnalezienie w jak najkrótszym czasie kawałka metalu imitującego skarb, ukrytego w kwadracie o powierzchni 4 m2. Zawodnicy będą mieli do dyspozycji wykrywacz metalu oraz saperkę. Zgłoszenia można składać w Biurze MOSiRu wgodz. 7:30 – 15:30 oraz w dniu zawodów, przed ich rozpoczęciem. Zapraszamy do udziału !

Wakacyjna oferta MOSiRu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach od 1 lipca zaprasza do korzystania z:

- odkrytego basenu w godz. 11:00 – 18:00,

- kąpieliska na dużym zalewie od wtorku do niedzieli w godz. 11:00 – 18:00,

- boisk do siatkówki plażowej na plaży miejskiej od wtorku do niedzieli w godz. 11:00 – 18:00,

- wypożyczalni sprzętu wodnego (rowery wodne, kajaki) od wtorku do niedzieli w godz. 11:00 – 17:00,

- samoobsługowych kortów tenisowych (bezpłatnie) – codziennie od 7:30 do zmroku.

Dzieci spędzające wakacje w mieście zapraszamy na cotygodniowe zawody dla dzieci i młodzieży, odbywające się o godz. 11:00:

·  we wtorek – siatkówka plażowa /NA PLAŻY MIEJSKIEJ/,

·  w środę – wielobój lekkoatletyczny /stadion MOSiRu/,

·  w czwartek – zawody rowerowe /stadion MOSiRu/,

·  w piątek – tenis ziemny /stadion MOSiRu/.


Mistrzostwa Siemiatycz w Pływaniu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zaprasza wszystkich miłośników pływania do udziału w Otwartych Mistrzostwach Siemiatycz w Pływaniu. Zawody odbędą się 16.07.2005 r. /sobota/ o godzinie 14:00, na basenie przy amfiteatrze miejskim. Uwaga: Osoby nieletnie muszą zabrać ze sobą zgodę rodziców lub opiekunów na start w zawodach.

Motoriada 2005

Motoriada rozgrywana 17.06. - 19.06.2005 roku po raz dwunasty jest tradycyjnym, ogólnodostępnym zlotem. Jednak w bieżącym roku wyjątkowo serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników zajęć Auto Moto Klubu Pałacu Młodzieży w Warszawie, którzy jeszcze pamiętają zamieszczone tutaj logo.

Będzie to okazja do powspominania czasów pięknej młodości, długich wyjazdów, obozów, startów w zawodach oraz prac przy motorach na Hali Maszyn - jednym słowem: Pałac w gadce !
 >> Czytaj Dalej <<


V i VI el. Otwartego Pucharu PZM w Motocyklowych Rajdach Enduro

Klub Motorowy QUERCUS przy współpracy z Nadbużańskim Klubem Motorowym w Siemiatyczach oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zapraszają na: V i VI eliminację Otwartego Pucharu PZM w Motocyklowych Rajdach Enduro oraz V i VI Rundę Indywidualnych Mistrzostw Polski w Motocyklowych Rajdach Enduro Zadwody odbędą się w dniach 10 - 12.06.2005 r. w Siemiatyczach.


Formularz Zgłoszenia do V i VI Rundy Indywidualnych Mistrzostw
                 Polski w Motocyklowych Rajdach Enduro

Regulmin V i VI Rundy Indywidualnych Mistrzostw Polski
                w Motocyklowych Rajdach Enduro

Regulmin V i VI elimincji Otwartego Pucharu PZM w Motocyklowych
                Rajdach Enduro

"W Piątek o Piątej"

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zaprasza na tradycyjnie rozgrywane rokrocznie w maju zawody rowerowe "W PIĄTEK O PIĄTEJ". Rywalizacja odbędzie się w kategoriach: klas 1-3 szkół podstawowych, klas 4-6 szkół podstawowych, gimnazjów oraz open. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów sportów rowerowych.

Siemiatycka Majówka

Klub Motorowy Quercus i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zapraszają do udziałuw I Rundzie Turystycznych Motorowych Mistrzostw Polski "SIEMIATYCKA MAJÓWKA" która odbędzie się w dniach 28-29 maja 2005 r. Imprezę organizujemy na zlecenie: - Głównej Komisji Sportów Popularnych i Turystyki Polskiego Zwišzku Motorowego Impreza przeprowadzona zostanie zgodnie z regulaminem TMMP '05. Opis odcinków wykonany będzie zgodnie z założeniami Kodyfikatora opisów dla tras turystycznych wg GKSPiT. Zapraszamy przedstawicieli wszystkich klubów zrzeszonych w PZM.  >> Czytaj Dalej <<


Piesza Majówka z MOSiRem i NKT PTTK

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach i Nadbużański Klub Turystyki PTTK zapraszają na "Pieszą Majówkę", która odbędzie się 14 maja 2005 (sobota). Trasa wycieczki wiodła będzie czerwonym szlakiem turystycznym /dystans około 5 km/. Zbiórka uczestników odbędzie się o 10:00 przy budynku MOSiRu Siemiatycze na ul. Nadrzecznej 29. Na trasie przewidziane są niespodzianki!!!

REGULAMIN III i IV Eliminacja Pucharu PZM w Country - Cross Siemiatycze 19-20 marca 2005 r.

Klub Motorowy Quercus przy współpracy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zaprasza na zawody o Puchar PZM w country - cross organizowane są na zlecenie GKSM. Mają na celu wprowadzenie do dyscypliny sportu motorowego amatorów dysponujących odpowiednimi pojazdami, oraz przygotowanie ich do udziału w Mistrzostwach Polski. Impreza odbędzie się 19 - 20 marca 2005 roku na torze "Rososze" w Siemiatyczach.  >> Czytaj Dalej <<


Samochodowe Spotkanie Turystyczne "SIEMIATYCKIE PRZEDWIOŚNIE"

Nadbużański Klub Motorowy w Siemiatyczach, oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach, zapraszają na Samochodowe Spotkanie Turystyczne "SIEMIATYCKIE PRZEDWIOŚNIE" I Eliminacja Turystycznych Mistrzostw Okręgu, I Eliminacja Turystycznych Mistrzostw Okręgu Podlaskiego I Eliminacja. W imprezie mogą brać udział osoby posiadające prawo jazdy, załogi dwuosobowe tj. pilot + kierowca startujący sprawnymi i dopuszczonymi do ruchu samochodami osobowymi lub motocyklami. Trasa zawodów: Przebiega drogami twardymi i nieutwardzonymi przebiegającymi po malowniczych zakątkach powiatu siemiatyckiego. Na trasie imprezy rozlokowane są zadania problemowe, których treść podana jest na karcie drogowej zawierającej jednoczenie itinerer strzałkowy ułatwiający poruszanie się na trasie zawodów. Meta zawodów znajduje się Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Bacikach Średnich.

Pobierz - Regulamin Samochodowego Spotkania Turystycznego
Pobierz - Formularz zgłoszenia do Samochodowego Spotkania
             Turystycznego

Rajd pieszy "Śladami Powstania Styczniowego"

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach oraz Nadbużański Klub Turystyki i Krajoznawstwa PTTK  tradycyjnie będą organizatorami rajdu pieszego z okazji 142 rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego. Odbędzie się on 19 lutego 2005 (sobota). Zbiórka uczestników – godz. 10:00 przy budynku MOSiR Siemiatycze. Rajd liczy około 5 km. Na trasie przewidziane jest ognisko (prowiant we własnym zakresie). Zgłoszenia przyjmowane są do 18.02.2005 w biurze MOSiRu, ul. Nadrzeczna 29 oraz telefonicznie (085)656 10 44. Istnieje również możliwość zgłoszenia się w dniu imprezy przed wymarszem na trasę imprezy.

Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych

Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców Rocznik 1990 O Puchar Burmistrza Miasta Siemiatycze

UKS Kangur, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach oraz MKS Cresovia serdecznie zapraszają wszystkich kibiców piłki nożnej na Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców Rocznik 1990 - O Puchar Burmistrza Miasta Siemiatycze. Zawody odbędą się 12 lutego 2005 r. w Hali Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Siemiatyczach, ul. Andersa 4. Rozpoczęcie rozgrywek godz. 10:00, przewidywane zakończenie 16:00.

Ferie na Sportowo 2005

Już wkrótce dzieci i młodzież szkolna będą mogły odpocząć od trudów nauki oraz nabrać nowych sił przed kolejnym semestrem zajęć, sprawdzianów i klasówek. Jak co roku Dyrekcje Szkół Podstawowych nr 1 i 3, Gimnazjów nr 1 i 2 wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach oraz UKS „Kangur” i UKS „Lider” i UKS „Danex” przygotowały ciekawy program imprez sportowych dla dzieci i młodzieży, pod wspólną nazwą „Ferie na sportowo”. Wszyscy uczniowie lubiący aktywny wypoczynek powinni znaleźć dla siebie coś ciekawego.  >> Czytaj Dalej <<

Pozdrowienia

POWIĘKSZOd lat z Klubem Motorowym Quercus z Siemiatycz zaprzyjaźnieni są Jacek Czachor i Marek Dąbrowski. Od 1988 roku przyjeżdżają oni na Podlasie i są autorami wielu tras do zawodów enduro odbywających się właśnie u nas. W tym roku po raz kolejny będą oni walczyć o jak najlepsze miejsca w prestiżowym i arcytrudnym Rajdzie Dakar.

XXVII edycja Rajdu Dakar, najbardziej znanego i spektakularnego rajdu świata, nazywanego morderczym maratonem, rozpocznie się tradycyjnie w sylwestrowy wieczór 31 grudnia w Barcelonie, a zakończy 16 stycznia 2005 r. w Dakarze. Zawodnicy będą mieli do pokonania łącznie 8 956 km, w tym 5 431 km odcinków specjalnych  >> Czytaj Dalej <<

statystyka mosir_siemiatycze@o2.pl